HomeOfertakategoria A, A1, A2

Nauka Jazdy Kat A, A1, A2 - Prawo jazdy kategoria A, A1, A2 - Motocykl

 

 

1. Kategoria A

Ta kategoria prawa jazdy przeznaczona jest dla osób które ukończyły 24 lata, lub 20 lat pod warunkiem, że posiadają prawo jazdy kategorii A2 od dwóch lat.

Jeśli jesteś zainteresowany zdaniem egzaminu na prawo jazdy kategoria A. Zapraszam już dziś do naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców w Pile.

W ramach naszego kursu na tą kategorię oferujemy Ci:

- 30 godzin zajęć  teoretycznych
- 20 godzin zajęć praktycznych

Podczas zajęć teoretycznych w naszej szkole nauki jazdy w Pile nasi instruktorzy prowadzący szkolenie przekażą Ci nie tylko wiedzę z przepisów ruchu drogowego, ale również kryteria i zadania jakie obowiązują na państwowym egzaminie na prawo jazdy kat. A. Zajęcia zawsze prowadzone są przez bardzo wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę instruktorów, którzy od wielu lat zajmują się profesjonalnie nauką prowadzenie zarówno motocykli jak i samochodów osobowych i ciężarowych. Instruktorów jacy uczą w naszej szkole nauki jazdy cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do kursanta a podczas zajęć panuje miła i bezstresowa atmosfera. Nauka jazdy jest prowadzone z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych, co pozwoli na szybsze i skuteczniejsze przyswojenie wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Jeśli chodzi natomiast o zajęcia praktyczne to poznasz przede wszystkim technikę jazdy oraz sprawne wykonywanie manewrów jakie będą Ci potrzebne do zdania egzaminu na prawo jazdy.

Abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców w Pile dostarczy tobie następują części ubioru (rękawice ochronne, kask, spodnie oraz kurtkę z ochraniaczami).

Do dyspozycji będziesz miał zapewniony program egzaminacyjny oraz opracowania pilskich skrzyżowań z komentarzem.

Ważnym faktem i zaletą naszej Szkoły Nauki Jazdy jest to, że pojazdy użytkowane podczas kursu nauki jazdy są takie same jak na egzaminie państwowym w WORD w Pile

Wybierając naszą ofertę szkoleniową w Ośrodku Szkolenia Kierowców w Pile zdanie egzaminu państwowego nie będzie dla Ciebie problemem .

 

1. Kategoria A1

Prowadzimy również kursy nauki jazdy na kategorie A1 - Jeśli jesteś zainteresowany to wszystkie szczegóły dotyczące kursu na tą kategorię otrzymasz telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.

 

1. Kategoria A2

Prowadzimy również kursy nauki jazdy na kategorie A2 - Jeśli jesteś zainteresowany to wszystkie szczegóły dotyczące kursu na kategorie A2 w Pile otrzymasz telefonicznie lub e-mailowo. Zachęcamy do kontaktu.

 

 

 

nauka jazdy kategoria A Piła prawo jazdy kat A, A1, A2 Piła Prawo jazdy kategoria B, BE Piła szkoła jazdy kat B, BE Piła
nauka jazdy kategoria C, CE Piła nauka jazdy kategoria D Piła